POLYOBCHOD

Kategorie

Portál Aukro

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Česká republika

Hotově při převzetí - dobírka

Platba hotově se uskutečňuje při využití dopravy FOFR, Osobní odběr Praha nebo Dopravy Mladá Boleslav. Zákazník zároveň se zbožím obdrží daňový doklad - fakturu.

 

Platba předem převodem na účet 

Platbu předem na účet lze využít bez ohledu na zvolený typ dopravy. Podrobnosti pro uskutečnění platby obdrží zákazník e-mailem po zadání objednávky. Zboží je expedováno neprodleně po obdržení platby na účet WAPITI, spol. s r. o. Daňový doklad je zasílán společně se zbožím.

 

Slovenská republika

 

Hotově při převzetí - dobírka

Platba hotově se uskutečňuje při využití dopravy FOFR. Zákazník zároveň se zbožím obdrží daňový doklad - fakturu (pouze v Kč). Cena objednávky je v e-shopu POLYOBCHOD uvedena v českých korunách, zákazník platí při převzetí v eurech, a to částku přepočtenou z korun aktuálním kurzem platným pro den podání balíku.

 

Platba bankovním převodem

V případě platby bankovním převodem musí částka, která dorazí na účet, být v českých korunách a musí přesně odpovídat hodnotě objednávky. To znamená, že při zadávání příkazu je třeba vybrat specifikaci platby "OUR" - poplatky hradí plátce. Z tohoto důvodu dopručujeme si předem ověřit, jaká bude výše bankovních poplatků při převodu do ČR (může se pohybovat okolo 20 EUR). Toto neplatí pro zákazníky, kteří mají účet v ČR.

 

 

Bankovní spojení

Česká spořitelna č. ú. 992777399/0800

IBAN CZ85 0800 0000 0009 9277 7399

BIC GIBACZPX

 

 

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

AKTUÁLNĚ

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ČERVENEC:

 

Likvidace skladu, VŠE za výprodejové ceny!

 

Nakupujte s důvěrou - prohlédněte si, jak nás hodnotí zákazníci na portálu AUKRO.

 

MONTÁŽ VĚTROZÁBRAN U FASÁD - JUTA 2019 - soubor PDF 2,6 Mb.

 

 APLIKAČNÍ MANUÁL JUTA 2017 - podstřešní a parotěsné fólie, pásky a tmely  - soubor PDF  7 Mb.

 

Infolinka +420 775 766 377 pro dotazy a telefonické objednávky je Vám k dispozici celý týden včetně soboty a neděle!

 

MONTÁŽ DHV U PLECHOVÝCH KRYTIN - JUTA - soubor PDF 1,1 Mb.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

doprava zdarma